21 listopada 2013

Zaczynamy!


witamy kokoshka


Dla kogo?

Kokoshkablog. Dla babek i o babkach. I o domu. O babkach w domu. Jeśli lubisz kokosić się w swoim mieszkanku, to też dla Ciebie i o Tobie. Dbasz o swój dom, szukasz pomysłów na upiększanie wnętrz, chcesz fajnie spędzać czas w swoich czterech ścianach? Trafiłaś w dobre miejsce ;)

Kto?

Dwie kokoszki - Ania i Ewa. Choć lubimy jeść, to nie zjadłyśmy wszystkich rozumów i nie nazywamy siebie ekspertkami w dziedzinie architektury wnętrz, organizacji czy kulinariów. Nie aspirujemy też do miana perfekcyjnych pań domu. Kochamy to, co domowe, zrobione własnoręcznie, sprawiające przyjemność, niekoniecznie doskonałe. I posiadamy niezbite dowody na to, że w kokoszeniu można osiągnąć mistrzostwo :)

Ale po co to wszystko?

Chcemy Cię zachęcać i inspirować. Pokazywać, że w domu możesz spędzać fajnie czas, sprawiając radość sobie i innym. Udowadniać, że dbanie o dom nie musi być ani trudne, ani nudne. Wystarczy trochę czasu, chęci i pomysłowości, żeby Twoje mieszkanie było miejscem przyjemnym, zadbanym, w którym możesz się realizować i relaksować.

Co tu będzie?

Na blogu znajdziesz inspiracje dotyczące wystroju i dekoracji wnętrz. Pokażemy Ci również jak ułatwić sobie prowadzenie domu poprzez organizację i sprzątanie. Nie zabraknie propozycji projektów DIY, w których będziesz mogła wykorzystać swoje zdolności i chęć tworzenia. Między ogarnianiem i dekorowaniem mieszkania zregenerujesz się w domowym spa lub poprawisz humor gotując według naszych przepisów. Ale! Nie będzie wyłącznie dla ciała, będzie i dla duszy. Pokażemy Ci co fajnego można robić w domu, żeby spędzać przyjemnie czas, odpoczywać, odganiać nudę i monotonię.

Jak?

Kokoshkablog to miejsce ciepłe i urocze. Chcemy, żebyś nas odwiedzała z przyjemnością. I pytała, komentowała, proponowała, krytykowała (jeśli będzie trzeba :)) Ugościmy Cię w każdej sytuacji - czy przyjdziesz z garścią własnych pomysłów czy z pustymi rękami. Zawsze jesteś mile widziana!


ZAPRASZAMY :)


3 komentarze:

  1. Czekam z niecierpliwością na inspiracje i ...całą resztę. Będzie grafika? Zapowiadam kolejne wizyty. Do zobaczenia.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger