4 grudnia 2013

nasze świąteczne piosenki


 
W poprzednim poście mówiły obrazy. Teraz naprawdę usłyszysz głosy. I muzykę. Chyba nic tak nie przywołuje wspomnień i nie wprowadza w określony nastrój jak zapachy i właśnie muzyka. Aromatu cynamonu i goździków niestety Ci nie dostarczymy, ale piosenkami jak najbardziej możemy i chcemy się z Tobą podzielić :)

Nie są to byle jakie, przypadkowe piosenki. Wybrałyśmy te, które wywołują ciepłe uczucia i każą naszym sercom krzyczeć Boże Narodzenie, łuhu! Tak też powstała świąteczna playlista. Jest klasycznie i nowocześnie, radośnie i refleksyjnie, są wykonania oryginalne i covery. Jest pop i rock, jest swing, jazz i gospel. Naszym zdaniem dźwięki idealne na spokojny, grudniowy wieczór lub jako wsparcie przy świątecznych porządkach i gotowaniu.


Włącz, posłuchaj i poddaj się świątecznemu klimatowi ;)


Jeśli nie masz ochoty słuchać całości, to kliknij w guziczek "playlista" i wybierz sama co tylko chcesz!

Może na naszej liście brakuje Twojej ukochanej piosenki, bez której nie wyobrażasz sobie Bożego Narodzenia? Koniecznie nam ją podrzuć ;)

Pozdrawiamy ciepło!

5 komentarzy:

 1. Chyba juz czas abym pusciła moja listę, uwielbiam ją słucham już w grudniowej porze kiedy nadszedł czas oczekiwania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dobry pomysł :D grudzień to czas na słuchanie tych pięknych, uroczych piosenek. i trzeba ich słuchać duuużo, żeby starczyło na cały przyszły rok ;)

   Usuń
  2. Dokładnie, czesto odczuwam ich poświąteczny niedosyt.

   Usuń
 2. Cudownie! Nareszcie nie muszę sie powstrzymywać i moge poddać się ogarniającemu mnie nastrojowi!;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D popieramy i zachęcamy! teraz jest czas na to, żeby czerpać mega radość z bezwstydnego śpiewania świątecznych piosenek, tańczenia do nich... ;)

   Usuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger