21 lutego 2014

cieszy okoJak pozbyć się cieni pod oczami? Śpij 8 godzin na dobę, jedz dużo ekologicznych warzyw i owoców, nie przemęczaj się, nie stresuj, codziennie spaceruj, nie pij kawy ani herbaty. Ha, nic prostszego! Dla realistek mamy jednak inną propozycję. Przewrotnie, proponujemy Ci wstawanie 15 minut wcześniej każdego dnia i poświęcenie tego czasu na walkę z cieniami. Sposobów jest wiele, dzisiaj pokażemy Ci jeden z nich. Bardzo prosty, szybki i skuteczny.

Ogórek, ogórek, ogórek, zielony ma garniturek. To klasyka piosenki przedszkolnej. Rzeczony pan ogórek jest także klasykiem domowej pielęgnacji okolic oczu. Nie daj się zwieść pozorom i jego barwie. Twoją skórę bowiem wybieli, rozjaśni i odświeży.

SKŁADNIKI:
× kawałek ogórka
× waciki kosmetyczne

PRZYGOTOWANIE I APLIKACJA:
Ogórek obierz ze skórki i zetrzyj na tarce. Następnie odciśnij z niego sok. Wacik kosmetyczny przetnij na pół, obie połówki namocz w soku i połóż je pod oczami na 10-15 min. Resztki soku zmyj delikatnie wacikiem nasączonym zimną wodą.

Wskazówka! Mimo, że jest to walka, nie jest ona męcząca. Wręcz przeciwnie - leżąc i czekając aż cienie zostaną pokonane możesz odpłynąć. Radzimy więc, żebyś nastawiła alarm w telefonie, który oznajmi Ci o końcu zabiegu oraz nie pozwoli udać się ponownie do krainy snów :)

Koszt: ok. 1 zł
Co sądzisz o takim ogórkowym kosmetyku? Jeśli masz swój patent na pozbycie się cieni, to chętnie go poznamy ;)

Pięknego weekendu!


Zdjęcia górnej grafiki z: amazon.de, pinterest.com, sweetclayproductions.com
4 komentarze:

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger