28 marca 2014

Dekoracja: zegaryChodzą w kółko, bez ustanku, nigdy się nie męczą. Powód tej niekończącej się wędrówki? Wyznaczanie jednej z najważniejszych rzeczy w naszym życiu - czasu. Zegary, bo o nich mowa, stanowią niezbędny element codzienności. Mechaniczne i elektroniczne, stojące i wiszące, na rękę, na półkę i na ścianę. Skoro nie da się bez nich żyć, ani nie ma sensu ich zatrzymywać, to niech chociaż będą ładne;)

Pięknych zegarów nie musisz daleko szukać, bo pokażemy Ci je w dzisiejszym poście. Wszystkie znajdziesz w sklepie z produktami handmade DaWanda. Koniecznie zajrzyj do zegarowego działu, bo jest z czego wybierać ;)


Rodzaje zegarów


http://pl.dawanda.com/zegary/
Trochę natury w Twoim domu. Z drewna surowego lub lakierowanego, w postaci plastrów z widocznymi słojami lub szlifowanych desek, z wzorami lub niezdobione. http://pl.dawanda.com/zegary/
Powrót do korzeni. Dla ceniących naszą polską kulturę ludową - łowickie wycinanki, kolorowe kwiaty, malowane wzory, koronki i ażury.
http://pl.dawanda.com/zegary/
Witamy w domowej fabryce. Prosta forma, surowy wygląd, przemysłowy charakter, niewykończone materiały. 
http://pl.dawanda.com/zegary/
Kaboom! Pow! Coś dla miłośników obrazkowych historii, entuzjastów walki dobra ze złem, tęskniących za superbohaterami i idolami z dzieciństwa. 
http://pl.dawanda.com/zegary/
Uroki stylu skandynawskiego. Funkcjonalnie i uniwersalnie. Jeśli lubisz proste rozwiązania, biel, czerń i szarości - to także idealnie dla Ciebie. 
http://pl.dawanda.com/zegary/
W rytmie muzyki. Płyty winylowe na ścianach, instrumenty, podobizny muzycznych idoli. Jest rock, jazz, hip hop, reggae, czyli dla każdego coś miłego.
http://pl.dawanda.com/zegary/
Podróż w przeszłość, najlepiej Cadillaciem. W dobrym, starym stylu, z nutką nostalgii. Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat w mieszkaniu, to gorąco polecamy.  
http://pl.dawanda.com/zegary/
Słodko i dziewczęco. A to wszystko za sprawą drewna, pastelowych kolorów, kwiatów, drobnych wzorów.
http://pl.dawanda.com/zegary/
Czysto i przejrzyście. Z kolorowego szkła, o geometrycznej formie lub w kształcie butelki. Upiększenie ściany gwarantowane.


Który styl przypadł Ci do gustu? Jeśli jeszcze nie masz zegara w mieszkaniu, to najwyższy czas go kupić ;)

Pozdrawiamy kwietniowo!


Zdjęcia zegarów z: pl.dawanda.com
Tło grafik: weheartit.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger