7 września 2014

Inspiracje: farba tablicowa - cz. IKontynuujemy temat związany z farbą tablicową. Więcej o sposobach zastosowania farby przeczytasz tutaj. A dzisiaj zapraszamy na pierwszą porcję tablicowych inspiracji. Dla fanów połączenia czerni z bielą - propozycja idealna :)


Inspiracje

Nam do gustu szczególnie przypadła lodówka - genialny pomysł ;) A Tobie co się najbardziej podoba? Wkrótce kolejna odsłona inspiracji!

Niedzielne pozdrowienia!

Zdjęcia z: pinterest.com
2 komentarze:

 1. szkoda, że większość waszych wpisów to zestaw zdjęć ściągniętych z internetu. Proponuję więcej własnych pomysłów, a mniej inspiracji. Będzie ciekawiej i oryginalniej. Bo zdjęcia ściągnąć i wrzucić sobie na bloga potrafi każdy. Nie każdy umie zrobić coś swojego i fajnie o tym opowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. drogi Anonimie, dziękujemy za propozycję, chociaż jest ona "oczywistą oczywistością" i gdyby czas nam na to pozwolił, to byśmy chętnie pokazywały tylko nasze pomysły i projekty. Jednak - proza życia: praca, obowiązki domowe itp. wypełniają znaczną część doby. Jeżeli prowadzisz bloga, to na pewno wiesz, że przygotowanie posta, zrobienie projektu, zdjęć, grafiki zajmuje dużo czasu (oczywiście jeśli ma to być wpis dobry jakościowo), a jeżeli nie prowadzisz, to możesz uwierzyć, że tak właśnie jest ;)
   Każdy potrafi ściągnąć zdjęcia z internetu - jasne, że tak. Przecież nie piszemy tutaj, że robimy coś niesamowitego czy skomplikowanego. Nie chcesz oglądać, to nie oglądaj, proste :) W internecie jest masa zdjęć, a my wybieramy tylko te, które według nas są interesujące i pasują do naszego tematu przewodniego (motywu), więc przeprowadzamy jakąś selekcję.
   Nie każdy umie zrobić coś swojego i fajnie o tym opowiedzieć - też prawda. Założyłyśmy tego bloga, bo uważamy, że potrafimy pokazać coś ciekawego i fajnego, zrobionego własnoręcznie. Możesz zobaczyć nasze projekty diy albo przepisy; grafiki do postów też przygotowujemy same. Ale jeśli to za mało, to można poszukać sobie jakiegoś innego bloga albo założyć własnego i pokazać, co się potrafi :)
   Pozdrawiam, Ania

   Usuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger