11 września 2014

Inspiracje: farba tablicowa, cz. IIRobimy krótką przerwę od jabłek (jeszcze trochę musisz poczekać na nasz tajemniczy jabłkowy projekt diy...) i wracamy do farby tablicowej. Więcej informacji o wykorzystaniu farby znajdziesz tutaj, a pierwszą część inspiracji - tutaj. Dzisiaj ciąg dalszy pomysłów na zastosowanie tablicy. I nikt nie powie, że czarny jest nudny ;)


Inspiracje
 
Jak fajnie byłoby przynieść komuś poranną kawę lub herbatę z miłą wiadomością.Ściana pomalowana farbą tablicową + różne ramki = raj dla kreatywnych umysłów!Dowód na to, że farba tablicowa sprawdzi się w różnych okolicznościach. O, jednak udało się przemycić w tym poście nasze ulubione jabłka ;)


Tak, to choinka. Tak, jest dopiero wrzesień. Nie, nie zwariowałyśmy. Ona po prostu jest taaaka piękna. Poza tym na genialne pomysły jest zawsze dobra pora.Farba tablicowa jako inspiracja - w różnych programach graficznych bez problemu stworzysz rysunki lub napisy, które wyglądają jak wykonane kredą.Jajka, mleko... brzmi jak początek pysznych naleśników. Chyba trzeba będzie niedługo pokazać na blogu jakieś pomysły na naleśniki <3Biurko - jest. Komputer - jest. Odpowiednie oświetlenie - jest. Farba tablicowa - jest. Gabinet marzeń!Para idealna: farba tablicowa i farba magnetyczna. Ach, jeszcze czekolada! W takim razie - trio idealne :)Jeśli komuś uda się zrobić coś takiego na paznokciach, to koniecznie chcemy dostać zdjęcie!Tyyyyle farby tablicowej, tyyyyle szczęścia!Pokój dziecięcy to jedno z najlepszych miejsc dla tablicy. "Zgadzam z tym się" - powiedział mistrz Yoda ;)Chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...Czarny papier, biała farbka i możesz udawać, że masz papierową tablicę.Uwaga mistrzowie kaligrafii! Coś dla Was!Wiersze też można pisać kredą. Na komodzie.Uprzejmie prosimy nie opierać się o ścianę. Grozi praniem.Uuu, szaleństwo :DI już nigdy nie zmarnujesz żadnej sekundy na poszukiwania serwetek ;)Takie "ciemno za oknem" jest całkiem w porządku!Tablica na wewnętrznej stronie drzwiczek, czyli jak zachować trochę tajemniczości.


Powiedz, że nie masz ochoty złapać za pędzel i namalować sobie tablicę... ;)

Deszczowe pozdrowienia!


Zdjęcia z: pinterest.com
2 komentarze:

  1. Zastanawiam się w jaki sposób uzyskać tak precyzyjną kaligrafię z użyciem kredy na tablicy - wie ktoś? ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. tutaj jest rozwiązanie tej zagadki: http://indiecraftparade.com/blog/archives/2370 :)

      Usuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger