15 września 2014

Inspiracje: farba tablicowa, cz. IIIZostało nam jeszcze trochę farby tablicowej i nie możemy pozwolić na to, żeby się zmarnowała. Dlatego mamy dla Ciebie kolejną porcję inspiracji. Jeśli przegapiłaś nasz wstęp o tablicy, to zajrzyj tutaj. Nie widziałaś poprzednich części inspiracji? Nic straconego, czekają na Ciebie tu i tu. Zobacz, ile pomysłów może kryć w sobie puszka farby :)


Inspiracje

Spersonalizowane podkładki to fajny patent na imprezę - mogą zastąpić winietki z imionami albo po prostu sprawić, że goście poczują się wyjątkowo ;)Jak szaleć, to szaleć! Po całości!Mądrość prosto z tablicy: "Tworzysz piękno poprzez swoją postawę, zachowanie, działania. To wszystko zależy od Ciebie".Posiłek idealny: pyszne jedzenie, dobre towarzystwo i... kreda. Gdyby podczas obiadu przyszła Ci do głowy genialna myśl, która nie może zostać zapomniana.Zapisz na doniczkach kiedy ostatnio podlewałaś roślinki. To może uratować im życie!I każdego dnia możesz wyglądać inaczej ;)Wszystko, czego potrzebujesz to miłość. Jeszcze farba tablicowa. I farba magnetyczna.Pieniądze szczęścia nie dają, ale rysowanie kredą po tablicy bez wzroku nauczyciela na plecach - owszem ;)Nie masz tablicowych podkładek? Podpisz kubki!Dziękujemy za odwiedzanie naszego bloga <3Diamenty są wieczne. Chyba, że narysujesz je kredą.Uwaga! Roboty na wysokości!Na pewno na śniadanie nie będzie tostów francuskich.Biuro bez tablicy jest bez sensu. Bez sensu.Banki bankami, ale nikt nie zatroszczy się o Twoje oszczędności tak jak świnka-skarbonka.Jest poniedziałek, jest tyle pracy... Mocne espresso, raz!Uff, już nigdy nie zapomnę, że kubki stoją na lewo od talerzy.Mały Alfred wie co dobre.Cały świat należy do mnie, sasasasa!Jest i kokoshka! :D


Zdążyłyśmy się już zaprzyjaźnić z farbą tablicową, a Ty? Jeśli nie, to jeszcze będzie szansa, żebyś się do niej przekonała ;)

Poniedziałkowe buziaki!


Zdjęcia z: pinterest.com
2 komentarze:

  1. Świetne inspiracje, macie pomysły, poza tym świetny blog. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów w codziennym życiu.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger