29 października 2014

Inspiracje: Barok, cz. I


Dzisiaj mamy dla Ciebie pierwszą porcję barokowych inspiracji. Więcej o wykorzystaniu tego stylu przeczytasz tutaj. Jest dużo złota, błysku i wzorów. Poczuj się jak księżniczka! :)


Inspiracje

Dzień dobry, czy można tutaj czegoś dotknąć? :)Jak w pudełku z cukierkami pudrowymi.Jeszcze tylko książka, kubek gorącej herbaty i kocyk... wyszywany złotą nitką.Barokowa armia ;)Jak rządzić, to tylko na wygodnym tronie.Można powiedzieć tylko: woooooow! <3Jeśli złoto i kryształy to dla Ciebie za mało - dorzuć jeszcze zwierzęcy wzór. Kto bogatemu zabroni? ;)Lustro jest chyba zbędne, można przeglądać się w podłodze :)W przypadku barokowych mebli "krzywe nogi" to prawdziwy komplement.I to się nazywa pokój prawdziwej księżniczki!Dowód na to, że styl barokowy może być bardzo przytulny.Na suficie, na poduszkach, wszędzie żyrandole!Barokowy mrooook.Z takimi paznokciami to tylko siedzieć i pachnieć. Ani ugotować, ani posprzątać.Tej jesieni modne będą złote pancerze.Nie wstanę, będę leżeć."Pick your head up princess, your tiara is falling".Uuu, eleganckie z nich babeczki.


Odnalazłabyś się w takim przepychu? Może masz pomysły jak połączyć styl barokowy z współczesnością? Wkrótce pokażemy Ci nasze propozycje :)

Pozdrawiamy na bogato!


Zdjęcia z: pinterest.com
1 komentarz:

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger