7 listopada 2014

Inspiracje: Barok, cz. IIPrzyszedł czas na drugą odsłonę zdjęć inspirowanych barokiem. Pierwszą część inspiracji znajdziesz tutaj, a styl barokowy możesz poznać lepiej tutaj. Dzisiaj będzie trochę nietypowych połączeń, ale na pewno nie zabraknie tego, co w baroku kluczowe - przepychu i zdobień :)


Inspiracje

Przez takie okulary świat wygląda pewnie jeszcze lepiej niż przez różowe ;)Połączenie "bogatej" ściany z minimalistycznym wnętrzem i surowym drewnem - genialne!Kicz czy barok w nowoczesnej odsłonie? :)Barok ma wiele twarzy - tutaj w przytulnym, domowym wydaniu.Wysoki sufit, pastelowe ściany, złote zdobienia i... sukienki! <3 Czyli sprytne połączenie baroku i lat 60.Barok w wersji black & white...... i w czerwono-różowej poświacie.Na największe-najmniejsze skarby ;)Proste grafiki w wyszukanych ramkach to bardzo fajne rozwiązanie.Ramki, rameczki, lustra, lustereczka...Królewskie łoże w prawdziwie królewskim otoczeniu.W takim lustrze zawsze wygląda się wspaniale!Na podusi śliczną główkę złóż :)Czyżby wesele pary królewskiej?Z mroku - światłość!Współczesna księżna.Do wyboru, bez koloru ;)


Przed nami jeszcze jedna porcja inspiracji, a potem pokażemy naszą interpretację baroku :)

Piątkowe pozdrowienia!


Zdjęcia z: eyeweardaily.com, fabricsandpapers.com, furniture.trendzona.com, hit-decor.com, houzz.com, inspirationforhome.blogspot.com, pinterest.com, true2scale.com
2 komentarze:

  1. Ciekawe inspiracje, ale ja jakoś nie mogę się przekonać do takiego bogactwa. Jestem zwolenniczką minimalizmu, ale z pewnością wielu osobą przypadnie do gustu ten styl.
    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem w dzisiejszych czasach takie inspiracje to już całkiem solidne otarcie się o kicz.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger