28 kwietnia 2015

Inspiracje: zaproszenia ślubneDo mojego ślubu pozostały nieco ponad dwa miesiące i pomyślałam, że najwyższy czas na podzielenie się z Wami ślubnymi inspiracjami :) Żeby zachować porządek, zacznę od zaproszeń. Przygotowałam kilkanaście propozycji, które zwróciły moją uwagę podczas poszukiwania pomysłu na zaproszenie idealne. Wszystkie mają zbliżony styl - są raczej urocze niż eleganckie, bardziej w klimacie vintage niż nowoczesnym. 

Moje zaproszenia są już wydrukowane, ale dzisiaj jeszcze ich Wam nie pokażę ;) Mam nadzieję, że poczekacie na rozwiązanie tej zagadki, a w międzyczasie obejrzycie inspiracje.


Z kalendarzem
Oryginalny sposób na poinformowanie o dacie ślubu. Zamiast zwyczajnego zapisu datę można zaznaczyć na grafice przypominającej kalendarz. 

Kwiatowe
Moim zdaniem kwiaty świetnie sprawdzą się w połączeniu z prostą formą zaproszenia. Mogą kolorystycznie nawiązywać do treści, pełnić rolę subtelnego tła lub stanowić dekorację koperty.


Proste
Coś dla fanów minimalizmu - żadnych kolorów, wzorów czy grafik. W tym przypadku warto poszaleć z rodzajem i wielkością czcionek.

Z odrobiną światła
Sznury lampek i świetlne girlandy lubię nie tylko w rzeczywistości, ale też na papierze. Taka grafika kojarzy mi się z ciepłem, romantyzmem i wyjątkowością - idealne nawiązanie do dnia ślubu.

Dekorowane
Zaproszenia, których stworzenie wymaga sporo pracy i zaangażowania. Do tego trzeba dorzucić trochę rysowania, wycinania i klejenia oraz całe mnóstwo cierpliwości.Ze zdjęciami
Bardzo fajna pamiątka dla naszych bliskich. Mnie najbardziej podobają się zabawne, urocze i wyluzowane zdjęcia pary młodej.
Co sądzicie o moich propozycjach? Znaleźliście coś dla siebie? A może wolicie tradycyjne rozwiązania? Wkrótce pokażę Wam moje piękne zaproszenie :)

Buziaki <3
Ania


zdjęcia: pinterest.com
tło grafiki: pinterest.com

6 komentarzy:

 1. Na prawdę wyglądają bosko - muszę mieć takie zaproszenia na mój ślub :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne pomysły, ten ostatni wygląda najlepiej ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Niedługo mój ślub, właśnie zastanawiam się nad wyborem zaproszenia. Te z tego wpisu są przepiękne

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się pomysł ze zdjęciami z budki :) i te udekorowane robią wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyglądają pięknie :)
  Najlepsze te z muszką i koralami

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger