17 sierpnia 2016

Nasza książka!
Pisząc tego posta wciąż trochę ciężko nam w to uwierzyć, ale... Z ogromną radością zapowiadamy Wielką księgę inspiracji, której jesteśmy współautorkami! :D Nigdy wcześniej nie wspominałyśmy na blogu, że realizujemy taki duży i wyjątkowy projekt. Rok temu, kiedy pracowałyśmy nad książką, perspektywa jej wydania sprawiała wrażenie dość abstrakcyjnej. Dzisiaj jednak możemy z całą pewnością stwierdzić, że już wkrótce ukaże się w sprzedaży :)

W Wielkiej księdze inspiracji znajdziecie kilkadziesiąt pomysłów na projekty DIY, które możecie samodzielnie wykonać w domu. Są to dokładne tutoriale, opisy krok po kroku plus bardzo dużo, dużo fajnych zdjęć :) Projekty są różnorodne - od dekoracji do domu, poprzez ozdoby świąteczne i prezenty, aż po praktyczne dodatki.

Tworzenie materiału do książki zajęło nam kilka miesięcy. Włożyłyśmy w nią dużo serca i poświęciłyśmy sporo energii. Wymyślanie kolejnych projektów oraz sposobu ich opisania i zaprezentowania było prawdziwym testem naszej kreatywności. W jednym z kolejnych postów opowiemy Wam jak przebiegały prace nad Wielką księgą inspiracji no i jak do tego w ogóle doszło ;)

A teraz jeszcze kilka niezbędnych informacji:

  • Oprócz nas książkę tworzyła Olga Woźnicka - autorka bloga O MANUFAKTURA hand made by Olga
  • Wydawcą Wielkiej księgi inspiracji jest Egmont, a patronem wydania portal Zszywka
  • Książkę będziecie mogli kupić w przedsprzedaży od 29.08.2016 w Empiku
  • Premiera oficjalna odbędzie się 14.09.2016
wielka księga inspiracji ewa rokitnicka, anna jakubska, olga woźnicka

Książkowe pozdrowienia!

Grafika: freepik.com

1 komentarz:

  1. Gratuluję!!! 29 sierpnia niekoniecznie, ale na przełomie sierpnia i września na pewno pobiegnę do EMPiK-u i... oczywiście kupię książkę. Jestem jej bardzo ciekawa.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger