23 lutego 2017

Ulubione ćwiczenia z YouTuba

gimnastyka w domu

Nigdy nie byłam typem sportowca, nie przepadałam za lekcjami w-f'u, nie miałam dobrych wyników w biegach na czas i ogólnie nie było szału z moją sportową formą. Zawsze jednak starałam się trochę ruszać - chodziłam na tańce, biegałam po parku, albo gimnastykowałam się w domu :)

Ta trzecia opcja przyjęła się na dobre i od kilku lat regularnie ćwiczę 3 razy w tygodniu po około 45 minut - to taki mój domowy w-f :) Nie są to intensywne ćwiczenia, tylko lekkie, przyjemne i poprawiające humor.

Nie wymyślam ich sama, korzystam z dobrodziejstwa YouTuba. Moją absolutną faworytką wśród youtubowych trenerek fitness jest Tiffany Rothe. Bardzo lubię jej ćwiczeniowe propozycje, do których często przemyca elementy tańca. Są to zazwyczaj treningi trwające około 10 minut, z których samemu można skomponować różne zestawy ćwiczeń. Tiffany jest uśmiechnięta, wesoła i energiczna, ale nie krzyczy przy tym jak Mel B, która też cieszy się niemałą popularnością :)

Oto kilka moich ulubionych treningów:

Pozostałe ćwiczenia, które czasem robię:

Macie swoje ulubione youtubowe zestawy ćwiczeń? :)


Pozdrowienia!
Ewa

Grafika: freepik.com

2 komentarze:

  1. Moja żona najczęściej ćwiczy z jakąś Melanie B. podobno potrafi dać niezły wycisk :P

    OdpowiedzUsuń
  2. I tak WF i ćwiczenia z innymi ludźmi wydają mi się sensowniejsze od samotnego gimnastykowania się w czterech ścianach. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger