22 czerwca 2017

Imię dziecka na ścianie - inspiracje

cześć, jak masz na imię?

Kolejna część z serii inspiracji dotyczących urządzania pokoju dla niemowlaka. Dziś czas poruszyć temat dosyć popularnego trendu w bobaskowym wystroju wnętrz. Chodzi oczywiście o umieszczanie imienia dziecka gdzieś na ścianie - najczęściej nad łóżeczkiem. Mnie ten pomysł bardzo przypadł do gustu :)

Do tematu można podejść na wiele sposobów: powiesić girlandę z wyszytym imieniem, kupić (lub zrobić ;)) drewniany napis, stworzyć kompozycję z osobnych literek, potraktować sprawę wielowymiarowo - wybrać napisy 3D, lub trochę bardziej powierzchownie - użyć płaskich, ale nie mniej efektownych naklejek na ścianę.

Oto moje subiektywne zestawienie najfajniejszych rozwiązań :)


Girlandy
Drewniany szyld

Wariacje z pojedynczych literek

Trójwymiar na kilka sposobów

Naklejki na ścianęKtóra forma najbardziej przypadła Wam do gustu? Ja jestem zwolenniczką drewnianych napisów (najlepiej wykonanych osobiście przez zdolnych mężów) i taki właśnie będzie dumnie wisiał nad łóżeczkiem mojego synka :)


Pozdrawiam serdecznie!
Ewa

Grafika: freepik.com

6 komentarzy:

 1. Właśnie zaczynamy remont pokoju starszego syna i szukam inspiracji.
  Eleonora z owieczkami jest urocza, aż szkoda, że nie mam córeczki... Podobają mi się te drewniane, które świetnie pasują praktycznie do każdego wnętrza.
  Cudne są te gotowe naklejki, aż żal, że w naszym dzieciństwie nie było tyle możliwości. Pamiętam jak mama ozdabiała nasz pokoik i szyła nam sukienki... ech co to były za czasy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście jestem zwolennikiem ciekawych obrazów na ścianach, lub interesujących zdjęć w dużym formacie. Ale faktycznie te napisy drewniane również wyglądają ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne te zawieszki z literkami, chociaż w mój gust bardziej trafiają napisy na ścianach. Muszę rozważyć zrobienie czegoś takiego u naszej małej w pokoju. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nam najbardziej podobają się imiona ukwiecone, takie jak na przyklad tu:
  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/e6/67/6a/e6676ac522ece5175d8b5d488d3b905a.jpg

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale tu są cuda, pięknie to wszystko dobrane :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdzie znalazła Pani ten napis Miguel? Piękny :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger