24 grudnia 2017

Wesołych Świąt z Faber-Castell Gelatos!


Święta dla nas zaczęły się nieco wcześniej, a to za sprawą prezentu od marki Faber-Castell, słynącej ze świetnej jakości produktów dla artystów i kreatywnych osób.

Faber-Castell rzuciło nam wyzwanie: własnoręczne wykonanie i ozdobienie kartki świątecznej za pomocą podarowanego nam zestawu produktów. Składał się on z różnych odcieni kredek pigmentowych Gelatos, cienkopisów, ołówków, temperówek i gumek.


Byłyśmy zaskoczone wielofunkcyjnością kredek: można ich używać normalnie - po prostu rysując, na mokro - rozmywając pędzelkiem, na sucho - rozcierając palcem lub specjalnym narzędziem oraz stosować jako „tusz” do pieczątek.Taki zestaw to świetna sprawa, szczególnie dla wszystkich, którzy na liście noworocznych postanowień umieścili bycie bardziej kreatywnym. ;)


Oto nasze dzieła:

Życzymy spokojnych, rodzinnych Świąt!

4 komentarze:

 1. Ładne rzeczy Pani rodbi. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię blogi o takiej tematyce. Świetna stronka. Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie wyglądają takie własnoręcznie robione różne dekoracje, takie właśnie dekoracje w domu na święta są bardzo nastrojowe i mi się bardzo podobają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super my rodzinnie z dziećmi też przed świętami robiliśmy kartki oraz wycinaliśmy fajne ozdoby i śnieżynki na choince na prawdę polecam takie spędzanie czasu z rodziną przed świętami.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 KOKOSHKA.PL , Blogger